HAKKIMIZDA

Voltran Silah Sanayi; Ses Tabancaları, havalı silah ve silah aksesuarları alanında yapmış olduğu üretimi 18 yıldan bu yana yurt içi ve yurtdışı pazarda ürünlerini başarıyla sergileyen bir kurumdur. Firma Kuruluşundan beri bu ürünlerde uzmanlaşmıştır.
Voltran girmiş olduğu yeni dönemde bütün departmanlarında genç, dinamik, gelişimci ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermeyi, sektöründe söz sahibi olmayı, gelişen teknoloji paralelinde gelişimleri yerinde ve zamanında inceleyip derleyerek kendi sektöründe uygulamayı, kalite standardını dünya standartlarına taşımayı, üretimden tüketime ve tüketim sonrası hizmete kadar kesintisiz hizmet vermeyi, mesleki ve ticari etiğe duyarlı hareket etmeyi ilke edinmiştir. 
Globalleşen Dünya pazarında Voltran Markasının yanında Yeni EKOL markasıyla üretime başlaması  ile de girmiş olduğu yeni dönemdeki gelişimini    göstermektedir. Sürekli genişleyen ürün yelpazesi ile de  yakında dünya üzerinde büyük  söz sahibi olmayı hedeflemektedir.
Günümüzde firmamız dinamik ve güvenilir Müdürlerimiz Nihat TAŞDELEN ve İlhan AKIN tarafından yönetilmektedir. 
Son olarak, bizimle çalışmak ve cazip tekliflerimizle ilgilenmek isteyen herkese memnuniyetimizi belirtir  başarılar dileriz. 
Saygılarımızla,


info@blank-pistol.com
(0216) 420 53 80
Sanayi Mah. Uran Sk. No:7 34912 Pendik/İstanbul